Wieczór kolęd i pastorałek 2016 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Promocji

Wieczór kolęd i pastorałek 2016 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Promocji

W dniu 30 stycznia 2016r. o godzinie 15.00 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku odbył się ,, Wieczór Kolęd i Pastorałek”. Na scenie zaprezentowali się uczniowie Szkoły Muzycznej I-ego stopnia w Mikluszowicach im. Juliusza Łuciuka oddział Nowe Brzesko oraz grupa gitarowa z Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku.

WALNE ZEBRANIE OSP ŚMIŁOWICE

WALNE ZEBRANIE OSP ŚMIŁOWICE

W dniu 30.01.2016 r. druhny i druhowie z OSP KSRG Śmiłowice spotkali się w remizie na walnym zebraniu sprawozdawczo- wyborczym, aby podsumować kadencję 2011- 2015 i wybrać nowe władze na kadencję 2016- 2021.

KONKURS

KONKURS

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ - Eliminacje gminne.

Nabór wniosków

Nabór wniosków

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłosił wstępny nabór wniosków w ramach programu priorytetowego „Poprawa efektywności energetycznej Część 4b) Ryś – termomodernizacja budynków jednorodzinnych poprzez wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej”. Termin składania wniosków do dnia 1 lutego 2016 r. do godziny 15.00.

Nabór wniosków

Nabór wniosków

AZBEST - OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW na usuwanie azbestu w 2016 roku

ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku oraz Szkoła Muzyczna I-ego stopnia w Mikluszowicach im. Juliusza Łuciuka oddział Nowe Brzesko zaprasza na WIECZÓR KOLĘD I PASTORAŁEK który odbędzie się 30 stycznia 2016r. (sobota), o godz. 1500 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku