Odbiór odpadów- informacja.

Odbiór odpadów- informacja.

W dniu 3 maja 2016 roku firma EKOM nie będzie odbierała odpadów zmieszanych od mieszkańców miejscowości: Grębocin, Mniszów, Mniszów Kolonia, Przybysławice, Szpitary i Rudno Dolne.

225 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

225 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Brzesko,Przewodniczący Rady Miejskiej i Rada Miejska w Nowym Brzesku serdecznie zapraszają MIESZKAŃCÓW GMINY I MIASTA NOWE BRZESKO do wzięcia udziału w obchodach 225 ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA które odbędą się w dniu 3 MAJA 2016 r.

„BIT” w finale XXIX Małopolskiego Festiwalu  Form Muzycznych i Tanecznych „ Talenty Małopolski 2016  .

„BIT” w finale XXIX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „ Talenty Małopolski 2016 .

Grupa taneczny „ Bit” z Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Promocji w został zakwalifikowany do finału XXIX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „ Talenty Małopolski 2016 eliminacje odbyły się 22 kwietnia 2016 r. w Proszowicach .

ŚWIĘTO NARODOWE 3 MAJA

ŚWIĘTO NARODOWE 3 MAJA

Wojewoda Małopolski, Marszałek Województwa Małopolskiego, Prezydent Miasta Krakowa zapraszają na Święto Narodowe 3 Maja

Odbiór popiołu paleniskowego

Odbiór popiołu paleniskowego

Przypominamy o terminach odbioru popiołu paleniskowego w kolejnych miejscowościach naszej gminy w dniu 28 kwietnia 2016 r.

Oferta pracy

Oferta pracy

W związku z dynamicznym rozwojem polskiego oddziału firmy, specjalizującego się w produkcji silników elektrycznych dla przemysłu motoryzacyjnego, mieszczącego się w Niepołomicach k/Krakowa poszukujemy pracowników.

Sesja Rady Miejskiej

Sesja Rady Miejskiej

Przewodniczący Rady Miejskiej Nowe Brzesko zwołuje sesję Rady Miejskiej Nowe Brzesko, która odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2016r.(środa) o godz. 9.00 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego Nr 17a

ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE

Zaproszenie dla  mieszkańców Gminy Nowe Brzesko do uczestniczenia w projekcie „Kreatywny zakątek.

Upamiętnienie przez strażaków OSP 1050 rocznicy Chrztu Polski

Upamiętnienie przez strażaków OSP 1050 rocznicy Chrztu Polski

Punktualnie o godz 20.10 w dniu 14 kwietnia 2016 roku strażacy i członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu naszej gminy, na boisku obok remizy OSP w Hebdowie, rozpalili ognisko w ramach wspólnego przedsięwzięcia Związku Podhalan i Związku OSP RP, mającego na celu upamiętnienie 1050 rocznicy Chrztu Polski.

OGŁOSZENIE O ROZPOCZĘCIU NABORU WNIOSKÓW

OGŁOSZENIE O ROZPOCZĘCIU NABORU WNIOSKÓW

W związku z realizacją projektu pn. „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego” w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Brzesko ogłasza nabór wniosków o udzielenie pomocy rzeczowej dla beneficjantów ostatecznych uczestniczących w Projekcie w 2016 roku na terenie Gminy i Miasta Nowe Brzesko.

Katyń..ocalić od zapomnienia”,

Katyń..ocalić od zapomnienia”,

Uczczenie pamięci bohaterów zbrodni katyńskiej a zarazem przywrócenie ich zbiorowej pamięci narodu służy program zainicjowany przez fundację „Parafiada” im. Św. Józefa Kalasancjusza „Katyń..ocalić od zapomnienia”, nad którym honorowy patronat objął Pan Prezydent RP Andrzej Duda. Głównym elementem projektu jest posadzenie Dębów Pamięci – każdy z nich upamiętnia konkretną osobę. Do tej pory posadzono już ponad 4,5 tys. Dębów; znaleźć je można na terenie Polski i poza jej granicami m.in. w USA, Kanadzie, Francji.

Ankieta

Ankieta

Jeżeli jesteś mieszkańcem powiatu proszowickiego, ukończyłeś 40 lat i nie wypełniłeś jeszcze ankiety zdrowotnej, dajemy Ci dodatkową możliwość!  

Walne Zebranie Oddziału Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych w Nowym Brzesku

Walne Zebranie Oddziału Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych w Nowym Brzesku

W dniu 2 marca 2016 roku odbyło się Walne Zebranie Oddziału Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych w Nowym Brzesku. Zebrani w Gminnym Centrum Kultury i Promocji przedstawiciele i delegaci siedmiu jednostek działających na terenie gminy wybrali Zarząd Gminny i Komisję Rewizyjną na nową, 5-letnią kadencję.

ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE

"KATYŃ .... ocalić od zapomnienia"

Parking na Nowym Rynku 

Parking na Nowym Rynku 

W związku z powtarzającym się blokowaniem miejsc parkingowych na Rynku w Nowym Brzesku Urząd Gminy i Miasta Nowe Brzesko przypomina, iż zgodnie z organizacją ruchu na ul. Nowy Rynek w Nowym Brzesku obowiązuje ograniczenie postoju samochodów do 2 godzin, codziennie w godz. 8.00 – 16.00, z wyjątkiem dni wolnych od pracy, niedziel i świąt.

ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE

Gimnazjum im. Bohaterów Ziemi Nowobrzeskiej w Nowym Brzesku serdecznie zaprasza wszystkich gimnazjalistów z terenu powiatu proszowickiego do udziału w III Powiatowym Konkursie „Wiosenne inspiracje”. Konkurs odbywa się w czterech kategoriach: literackiej, fotograficznej, plastycznej oraz muzycznej. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronach Gimnazjum i Urzędu Gminy i Miasta w Nowym Brzesku.

PROGRAM 500 PLUS

PROGRAM 500 PLUS

strony 1 2 3 4 5 6 7