Zostaw 1% w Małopolsce

Zostaw 1% w Małopolsce

Trwa okres składania rocznych zeznań podatkowych (PIT). Do 2 maja 2016 r., wypełniając PIT, mają Państwo możliwość przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Od 2007 roku Województwo prowadzi kampanię zachęcającą Małopolan do odpisu 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego działających na terenie Małopolski.

Sesja Rady Miejskiej

Sesja Rady Miejskiej

Przewodniczący Rady Miejskiej Nowe Brzesko na podstawie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990r. – o samorządzie gminnym (t.j.Dz.U.z 2015r.,poz.1515 z późn.zm.) zwołuje nadzwyczajną sesję Rady Miejskiej Nowe Brzesko z proponowanym porządkiem obrad:

Nabór wniosków

Nabór wniosków

AZBEST - OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW na usuwanie azbestu w 2016 roku

Nabór wniosków

Nabór wniosków

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłosił wstępny nabór wniosków w ramach programu priorytetowego „Poprawa efektywności energetycznej Część 4b) Ryś – termomodernizacja budynków jednorodzinnych poprzez wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej”. Termin składania wniosków do dnia 1 lutego 2016 r. do godziny 15.00.

WALNE ZEBRANIE OSP HEBDÓW

WALNE ZEBRANIE OSP HEBDÓW

W dniu 06.02.2016r. w remizie strażackiej spotkali się strażacy OSP Hebdów na walnym zebraniu sprawozdawczo- wyborczym, aby podsumować kadencję 2011- 2015 oraz wybrać nowe władze na kadencję 2016- 2021.

Wieczór kolęd i pastorałek 2016 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Promocji

Wieczór kolęd i pastorałek 2016 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Promocji

W dniu 30 stycznia 2016r. o godzinie 15.00 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku odbył się ,, Wieczór Kolęd i Pastorałek”. Na scenie zaprezentowali się uczniowie Szkoły Muzycznej I-ego stopnia w Mikluszowicach im. Juliusza Łuciuka oddział Nowe Brzesko oraz grupa gitarowa z Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku.

WALNE ZEBRANIE OSP ŚMIŁOWICE

WALNE ZEBRANIE OSP ŚMIŁOWICE

W dniu 30.01.2016 r. druhny i druhowie z OSP KSRG Śmiłowice spotkali się w remizie na walnym zebraniu sprawozdawczo- wyborczym, aby podsumować kadencję 2011- 2015 i wybrać nowe władze na kadencję 2016- 2021.

KONKURS

KONKURS

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ - Eliminacje gminne.

ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku oraz Szkoła Muzyczna I-ego stopnia w Mikluszowicach im. Juliusza Łuciuka oddział Nowe Brzesko zaprasza na WIECZÓR KOLĘD I PASTORAŁEK który odbędzie się 30 stycznia 2016r. (sobota), o godz. 1500 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku

,, Legenda Śląska- Skarbnikowe dary”

,, Legenda Śląska- Skarbnikowe dary”

W sobotę 23 stycznia 2015 roku w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku odbyło się przedstawienie teatralne pt. ,,Legenda Śląska- Skarbnikowe dary” w wykonaniu Krakowskiego teatru Art-Re. Grupa ta zaprezentowała małym widzom historię legendarnego Skarbnika, która nawiązuje do śląskich baśni Gustawa Morcinka.

Turniej Dwóch Tarcz z LOK Nowe  Brzesko

Turniej Dwóch Tarcz z LOK Nowe Brzesko

W dniach 16 i 23 stycznia 2016 r. odbył się turniej strzelecki na strzelnicy LOK pl. Wolności. Zawody przeprowadzono przy współpracy Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku. Turniej prowadzili instruktorzy LOK: Stanisław Grzyb, Marek Mrozowski, Witold Kozerski, Ryszard Garbarz, a sekretarzem turnieju był Józef Krosta. Dozór medyczny prowadziły dwie pielęgniarki: Pani Renata Chmurzyńska i Teresa Piekarz .

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na wykonanie zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej.

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na wykonanie zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej.

„Wspieranie osób w podeszłym wieku poprzez integrację z młodzieżą i dziećmi w ramach Ośrodka Wsparcia – Klubu Samopomocy na terenie Gminy Nowe Brzesko”.

WALNE ZEBRANIE OSP NOWE BRZESKO

WALNE ZEBRANIE OSP NOWE BRZESKO

Następną jednostką OSP w naszej gminie która w dniu 23.01.2016 roku podsumowała kadencję 2011-2016 jest należąca do Krajowego Systemu Ratownictwa Gaśniczego - OSP Nowe Brzesko.

ZAWIADOMIENIE

ZAWIADOMIENIE

Przewodniczący Rady Miejskiej Nowe Brzesko zwołuje na dzień 28 stycznia 2016 roku (czwartek) godz. 9.00 Sesję Rady Miejskiej Nowe Brzesko

ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO

ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO

Wszystkim rolnikom przypominamy o możliwości odzyskania podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Aby otrzymać zwrot podatku należy złożyć wniosek w terminie od 1-28 LUTEGO 2016 r.

ZAPROSZENIE - Ferie 2016

ZAPROSZENIE - Ferie 2016

INFORMACJA

INFORMACJA

Szanowni Mieszkańcy, W związku z wieloma skargami mieszkańców na niewłaściwe odśnieżanie drogi krajowej w obrębie zwartej zabudowy miasta (ul. Lubelska i Krakowska), powodującego zanieczyszczanie elewacji domów, informujemy że skargi i uwagi zostały przekazane wykonawcy.

strony 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10