INFORMACJA

INFORMACJA

Dodatkowe zapisy do Szkoły Muzycznej w Nowym Brzesku

Konkurs

Konkurs "Wolni od azbestu"

Rozpoczyna się III edycja konkursu wiedzy o azbeście i projekcie „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszarów województwa małopolskiego”.

ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku z okazji Dnia Dziecka serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na bezpłatne przedstawienie teatralne pt. ,,CALINECZKA ", które odbędzie się 1 czerwca (środa) 2016 r. o godz. 17.00 w budynku M-GCKiP w Nowym Brzesku.

DZIEŃ DZIECKA I RODZINY

DZIEŃ DZIECKA I RODZINY

Hebdów zaprasza na piknik rodzinny.

Występ teatrzyku  Edu-Artis.

Występ teatrzyku Edu-Artis.

W ramach TYGODNIA BIBLIOTEK dnia 16 maja nasza biblioteka zorganizowała występ teatrzyku Edu-Artis z Krakowa. Na przedstawienie zostały zaproszone wszystkie grupy dzieci z Samorządowego Przedszkola.

Targi Edukacji i Pracy 2016

Targi Edukacji i Pracy 2016

Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Proszowicach zaprasza na Targi Edukacji i Pracy, które odbędą się dnia 19 maja (czwartek) 2016 r. w godz. 10:00 – 13:00, w Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach, ul. Rynek 18. Targi skierowane są do osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz uczniów i studentów.

Dzień otwarty Strażnicy w OSP Nowe Brzesko.

Dzień otwarty Strażnicy w OSP Nowe Brzesko.

W dniu 05.05.2016r w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Brzesku miał miejsce dzień otwarty Strażnicy. Dzieci i uczniowie Zespołu Przedszkolno- Szkolno – Gimnazjalnego Nowe Brzesko w ilości 120 osób, podzielonych na cztery grupy mieli możliwość zapoznania się ze sprzętem, wyposażeniem samochodów pożarniczych jakimi dysponują strażacy z Nowego Brzeska.

Inauguracja Projektu -  „Kreatywny zakątek”.

Inauguracja Projektu - „Kreatywny zakątek”.

W piątek w sali Zespołu Przedszkolno – Szkolno – Gimnazjalnego w Nowym Brzesku odbyło się spotkanie inaugurujące Projekt - „Kreatywny zakątek”. Projekt ten skierowany jest do mieszkańców gminy Nowe Brzesko interesujących się rękodziełem artystycznym. Dlatego na pierwsze spotkanie uczestnicy przynieśli ze sobą przedmioty własnoręcznie wykonane i ozdobione. Różnorodność prezentowanych form budziła uznanie.

Wyniki II Powiatowego Konkursu Muzycznego  WIOSNĄ ŚPIEWAM TO, CO LUBIĘ

Wyniki II Powiatowego Konkursu Muzycznego WIOSNĄ ŚPIEWAM TO, CO LUBIĘ

Konkurs odbył się w piątek 6.05.2016 r. o godz. 10.00 w Miejsko - Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku. Jury w drodze przesłuchań konkursowych dokonało oceny uczestników i ogłosiło następujący werdykt:

Wycieczka do Wrocławia

Wycieczka do Wrocławia

Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Nowobrzeskiej organizuje w dniu 21 maja 2016 r. (sobota) wycieczkę do Wrocławia

Oferta szkoleń

Oferta szkoleń

Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Krakowie rozpoczyna nabór do projektu „OBUDŹ SWÓJ POTENCJAŁ - YEI” realizowany w ramach „Gwarancji dla młodzieży”

Obchody 225 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja  w Nowym Brzesku- Fotorelacja

Obchody 225 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Nowym Brzesku- Fotorelacja

Tegoroczne obchody 225 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 maja w Nowym Brzesku rozpoczęły się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Nowym Brzesku. Po Mszy Świętej pochód ruszył ulicami Piłsudskiego i Kościuszki do pomnika na ulicy Krakowskiej, gdzie poprzez złożenie wieńców uczczono pamięć poległych.

ODBIÓR ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

ODBIÓR ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

Przypominamy że już jutro tj. 6 maja (piątek) odbiór odpadów wielkogabarytowych w Nowym Brzesku.

Odbiór odpadów- informacja.

Odbiór odpadów- informacja.

W dniu 3 maja 2016 roku firma EKOM nie będzie odbierała odpadów zmieszanych od mieszkańców miejscowości: Grębocin, Mniszów, Mniszów Kolonia, Przybysławice, Szpitary i Rudno Dolne.

225 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

225 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Brzesko,Przewodniczący Rady Miejskiej i Rada Miejska w Nowym Brzesku serdecznie zapraszają MIESZKAŃCÓW GMINY I MIASTA NOWE BRZESKO do wzięcia udziału w obchodach 225 ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA które odbędą się w dniu 3 MAJA 2016 r.

„BIT” w finale XXIX Małopolskiego Festiwalu  Form Muzycznych i Tanecznych „ Talenty Małopolski 2016  .

„BIT” w finale XXIX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „ Talenty Małopolski 2016 .

Grupa taneczny „ Bit” z Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Promocji w został zakwalifikowany do finału XXIX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „ Talenty Małopolski 2016 eliminacje odbyły się 22 kwietnia 2016 r. w Proszowicach .

ŚWIĘTO NARODOWE 3 MAJA

ŚWIĘTO NARODOWE 3 MAJA

Wojewoda Małopolski, Marszałek Województwa Małopolskiego, Prezydent Miasta Krakowa zapraszają na Święto Narodowe 3 Maja

Odbiór popiołu paleniskowego

Odbiór popiołu paleniskowego

Przypominamy o terminach odbioru popiołu paleniskowego w kolejnych miejscowościach naszej gminy w dniu 28 kwietnia 2016 r.

Oferta pracy

Oferta pracy

W związku z dynamicznym rozwojem polskiego oddziału firmy, specjalizującego się w produkcji silników elektrycznych dla przemysłu motoryzacyjnego, mieszczącego się w Niepołomicach k/Krakowa poszukujemy pracowników.

strony 1 2 3 4 5 6 7